Продавець Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків

Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

+380 (50) 130-50-20
+380 (99) 037-37-35

Щодо внесення змін до переліку робіт будівельної ліцензії

Щодо внесення змін до переліку робіт будівельної ліцензії

Відповідно до пункту 15 Порядку ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 № 1396 (далі – Порядок ліцензування), до переліку робіт за рішенням органу ліцензування, прийнятим на підставі письмового або у вигляді електронного звернення заявника, можуть вноситися зміни. Питання про внесення змін до переліку робіт розглядається згідно з Порядком ліцензування, тобто за аналогією з порядком розгляду заяви про отримання ліцензії.

Форма заяви про внесення змін до Переліку видів робіт (шляхом доповнення та/або скорочення) визначена Додатком 6 до Ліцензійних умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.2016 №256.

До заяви про внесення змін до Переліку видів робіт додаються:

  • оригінал ліцензії з додатком (у разі прийняття рішення про внесення змін до переліку робіт орган ліцензування затверджує зазначені зміни і оформляє їх окремим додатком, про що робиться відмітка на бланку ліцензії);
  • відомості про виробничо-технічну базу, склад працівників за професійним та кваліфікаційним рівнем, технологію виробництва, інформаційно-правове забезпечення, наявну систему контролю якості виконання робіт, виконані заявником будівельно-монтажні роботи згідно з додатком 2 до Ліцензійних умов;
  • опис документів, що додаються до заяви, згідно з додатком 3 до Ліцензійних умов.

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» у разі наміру ліцензіата розширити провадження виду господарської діяльності у заяві про розширення провадження такого виду господарської діяльності зазначається вид господарської діяльності, до якого він має намір розширити свою діяльність. У разі наміру ліцензіата звузити провадження виду господарської діяльності у заяві про звуження провадження такого виду господарської діяльності зазначається вид господарської діяльності, до якого він має намір звузити свою діяльність. Практичне застосування вказаної норми показує, що оптимальною формою Переліку видів робіт у заяві ( до якого заявник має намір доповнити та/або скоротити діючий перелік) є викладення його у новій редакції із врахуванням діючого Переліку видів робіт до ліцензії та намірів ліцензіата щодо його доповнення та/або скорочення.

 

Відповідно до пунку 15 Порядку ліцензування, у разі прийняття рішення про внесення змін до переліку робіт орган ліцензування затверджує зазначені зміни і оформляє їх окремим додатком, про що робиться відмітка на бланку ліцензії.

Терміни розгляду заяви про внесення змін до Переліку видів робіт – до 27 робочих днів.

Плата за внесення змін до Переліку видів робіт шляхом доповнення справляється як за отримання нової ліцензії відповідно до частини першої статті 14 Закону про ліцензування.

Внесення змін до Переліку видів робіт шляхом скорочення – безкоштовно.

Джерело: https://dabi.gov.ua/litsenzuvannya/

 

Наші експерти надають весь необхідний комплекс послуг, щодо внесення змін щодо переліку видів робіт будівельної ліценнзії, що значно спрощує дану процедуру безпосередньо для будівельної компанії та є гарантією отримання передбачуваного результату в найкоротші терміни.

Зверніться до нас і далі все зробимо ми!

Команда проекту "Адмін-Експерт".

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner