Продавець Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків

Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

+380 (50) 130-50-20
+380 (99) 037-37-35

Отримання ліцензії на автомобільні перевезення пасажирів та вантажів: все, що потрібно знати потенційному ліцензіату

Отримання ліцензії на автомобільні перевезення пасажирів та вантажів: все, що потрібно знати потенційному ліцензіату

Транспортні перевезення та логістика – сфера діяльності, яка ніколи не втратить актуальність у сучасному глобалізованому світі, та в Україні зокрема. Законодавство нашої країни регулює послуги на транспортні перевезення пасажирів та вантажів згідно із Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності». Згідно з цим нормативно-правовим актом, ліцензуванню підлягають перевізники пасажирів, небезпечних вантажів і відходів автомобільним транспортом, а також міжнародні перевезення.

Ліцензування дає можливість державі здійснювати контроль за дотриманням встановлених правил та норм, а перевізникам – безперешкодно займатися своєю діяльністю в рамках закону. Так, ліцензія на транспортні перевезення є необхідним етапом на шляху становлення бізнесу, пов'язаного з послугами транспортування. Терміну дії вона не має, але може бути розширена, звужена, переоформлена або анульована, якщо є така необхідність.

Отримання транспортної ліцензії – процедура досить складна, оскільки потребує певних зусиль, знань та часових затрат. У цій статті ми спробуємо розібратися, кому потрібен цей вид документа та як його отримати максимально швидко, зекономивши час і сили.

Які автомобільні перевезення підлягають ліцензуванню в Україні

Законами України передбачено певний порядок ліцензування послуг на транспортування пасажирів та вантажів. Відповідно до нього, існує кілька видів автомобільних перевезень, які потребують ліцензії. Серед них:

  • Таксі.
  • Перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення.
  • Автобусні перевезення пасажирів.
  • Транспортування небезпечних вантажів та відходів.
  • Усі види міжнародних перевезень.

Для всіх цих видів необхідні окремі транспортні ліцензії, крім того існують кадрові вимоги до ліцензіата, встановлені законодавством. Тільки маючи необхідні навички, кваліфікацію та ліцензію на руках можна надавати логістичні послуги для пасажирів та вантажів. В іншому випадку такі послуги виходять за межі закону.

Як отримати ліцензію на перевезення автомобільним транспортом

Щоб отримати офіційний дозвіл, потрібно зробити кілька кроків:

  1. Вивчити законодавчу базу.
  2. Визначити, чи потрібна ліцензія на перевезення та яка саме.
  3. Зібрати потрібні документи.
  4. Сформувати заяву, вказавши правильну інформацію.
  5. Звернутися до Державної служби України з безпеки на транспорті.

Варто пам'ятати, що ліцензія на автомобільні перевезення видається лише у разі повного дотримання порядку її отримання. У ньому легко заплутатися, не розібратися чи щось проґавити.

Щоб уникнути невдалих спроб та отримати документ з першого разу, існує компанія «Адмін-Експерт», яка спеціалізується на швидкому та якісному отриманні ліцензій у різних сферах діяльності. Замовити послуги у нас можна з будь-якого населеного пункту України та отримати детальну консультацію, грамотний супровід та, головне, потрібну ліцензію у максимально швидкі терміни за доступною ціною.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner