Продавець Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків

Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

+380 (50) 130-50-20
+380 (99) 037-37-35

Про нас

Адмін-Експерт – сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

 

Сучасні технології, інновації та прогрес – ключові двигуни сьогоднішнього підприємництва та бізнесу у всіх сферах. Однак існує момент, який уповільнює ці двигуни, і він називається бюрократія. Формальності з документами це поки що єдиний і дуже дієвий спосіб контролю якості певних видів діяльності. Ліцензування є необхідністю у медичній практиці, оформленні нерухомості, транспортуванні тощо – це цілком правильно та логічно. Однак є один мінус: процес їх отримання займає багато часу і сил.

Щоб формальності не ставали каменем спотикання на шляху підприємців, компаній та приватних осіб, можна звернутися за допомогою до професіоналів. Саме такими є ми – компанія з надання консультаційних послуг та допомоги в оформленні ліцензій «Адмін-Експерт».

Ми працюємо вже більше 10 років і за цей час встигли накопичити досвід, що дозволяє швидко, легко та якісно отримати вам потрібний дозвіл або ліцензію. А заощаджений час ви зможете витратити на важливіші справи, що стосуються вашої професійної діяльності.

 

Чому послуги з ліцензування від «Адмін-Експерт» актуальні сьогодні

 

Відповідно до законів, підприємницька діяльність, будівництво, медична практика, промисловість та інші напрями потребують кваліфікованих фахівців, а також відповідності чітким правилам та нормам. Контроль за виконанням цих норм здійснюється за допомогою спеціальних документів, без яких діяльність вважається незаконною. Тому отримати ліцензію на роботу з певними об'єктами або у певних сферах – це дуже важливо. Це означає отримати офіційний дозвіл від держави на ведення свого бізнесу (якщо він підлягає ліцензуванню).

Команда «Адмін-Експерт» точно знає, як і де отримати ліцензію чи дозвіл, що для цього потрібно і як зробити процес максимально швидким, прозорим та зрозумілим. Звернутися до нас означає заощадити час і отримати результат. Саме тому ми вже стали корисними багатьом підприємцям, компаніям і готові стати корисними для вас.

 

«Адмін-Експерт» комплексний підхід та гарантія результату

 

Головний плюс співпраці з нами полягає в тому, що ми робимо складне та заплутане простим і зрозумілим. З нами вам не потрібно витрачати час на вивчення законів, пошук відповідних органів та інші формальності – все це ми зробимо за вас. До того ж, компетентні фахівці докладно, доступною мовою пояснять усі нюанси оформлення ліцензії чи дозволу, представлять ваші інтереси на кожному з етапів. Таким чином ви матимете повне уявлення про процедуру, але за бажанням не вникати в неї занадто глибоко.

Однією з важливих переваг нашої компанії є широка спеціалізація: ми не обмежуємось однією сферою та надаємо можливість отримати ліцензію у багатьох галузях: від медицини до транспортних перевезень. Розуміння процесу та всіх його тонкощів дозволяє нам взяти на себе сміливість та заявити, що співпраця з «Адмін-Експерт» принесе бажаний результат, і позитивні відгуки наших клієнтів – тому підтвердження.

 

Порядок надання послуг:


1. Консультація у світлі актуальних законодавчих норм, вимог та порядку оформлення документів для отримання необхідної ліцензії або дозволу.

2. Збір та обробка мінімально необхідної первинної документації та інформації.

3. Оформлення документів та їх подання у відповідний уповноважений державний орган, установу, організацію.

4. Представництво та захист інтересів замовника у процесі розгляду документів та прийняття рішення про видачу ліцензії або дозволу.

5. Отримання готової ліцензії або дозволу.

6. Юридичний супровід у відносинах з контролюючими органами.

 

Основні компетенції та сфери надання послуг:

 

 

Переваги роботи з нами:


1. Отримання необхідної ліцензії або дозволу з першого разу і в мінімально можливі терміни.

2. Можливість повного делегування процесу отримання ліцензії або дозволу.

3. Робота на результат.

4. Дистанційне обслуговування всіх регіонів України.

 

Далі все зробимо ми!

Інформація про компанію

Назва:
Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні
Тип компанії:
Компанія, що надає послуги

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2004
Організаційно-правова форма:
Суб'єкт підприємницької діяльності

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
MANN+HUMMEL, ПП ОЛІЯР, ТОВ ГАЛЕРЕЯ БАСЕЙНІВ, АТАСС-БОРИСПІЛЬ, ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ, ТАС АГРО, АПС

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner