Продавець Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків

Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

+380 (50) 130-50-20
+380 (99) 037-37-35

«Оформити ліцензію, отримати дозвіл просто!?»

«Оформити ліцензію, отримати дозвіл просто!?»

Хтось скаже: «Оформити ліцензію в Україні це просто!», «Отримати дозвіл для бізнесу легко!», «Зареєструвати підприємство або приватного підприємця нічого не варто!», «Все спрощено і доступно!».

Так, дійсно все просто, легко, не дорого і є, але тільки в нормах законодавчих актів або тим, хто сам вже проходив процедуру реєстрації, перереєстрації або закриття, ліквідації підприємства; оформляв, переоформлював і отримував ліцензію на здійснення господарської діяльності; отримував якесь свідоцтво, сертифікат, свідоцтво, дозвіл, погодження, висновок або інший документ дозвільного характеру, і має досить свіжий досвід «правильної» підготовки та складання необхідних форм і документів, досвід спілкування з чиновниками, досвід проходження бюрократичних процедур і перешкод, досвід скорочення термінів отримання готових документів, досвід мінімізації витрат на отримання тих чи інших документів.

Всім відомо, що найчастіше, те, що написано в законі або іншому законодавчому або нормативному акті, не завжди на практиці реалізується буквально, «як написано». В пов'язаних нормативних актах дуже часто присутній неузгодженість законодавчих норм, які чиновники та суб'єкти господарської діяльності, як правило, трактують по різному. В реальності ж існує практика застосування законодавчих норм. В саму нормативну базу регулярно вноситься маса змін і поправок, а деякі документи ще спробуй знайти, не дивлячись на існування інтернету і "вільного" доступу до інформації. Тому, кожен раз самостійно займаючись оформленням документів, то реєстрацією підприємства, отриманням документів дозвільного характеру, та не маючи достатнього досвіду, знання всіх тонкощів і регулярної практики застосування і реалізації законодавчих норм, що Ви, як представник бізнесу завжди ризикуєте необґрунтовано втрачати свій час і час своїх співробітників, нести непередбачені фінансові витрати, при цьому втрачаючи час і гроші свого бізнесу.

З нашої практики в Україні близько 70% документів дозвільного характеру оформляються з допомогою послуг різних юридичних компаній і експертів. Цей показник з кожним роком зростає. Що свідчить про достатньої популярності та необхідності даних послуг.

90% адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, з якими найчастіше стикаються представники бізнесу в Україні, це:

- реєстрація, перереєстрація, ліквідація бізнесу у всіх його організаційно-правових формах і отримання відповідних виписок з Єдиного державного реєстру та інших форм і документів;

- одержання різних дозволів, погоджень, висновків, сертифікатів, свідоцтв, довідок тощо;

- ліцензування господарської діяльності.

При діючій системі державного контролю у сфері підприємницької та господарської діяльності, чинної регуляторної політики, тільки використання практичного досвіду фахівців та експертів, регулярно вирішують безліч питань у сфері отримання дозвільних документів та адміністративних послуг для бізнесу в Україні дозволяє Вам:

- значно скоротити час на підготовку і оформлення документів (а це, повірте, процес досить трудомісткий і нудний);

- дистанційно оформляти будь-які документи з допомогою наших представників;

- уникнути непередбачених фінансових витрат;

- більше часу приділити збільшенню доходу і прибутку свого бізнесу.

Не витрачайте свій час на те, що хтось вже робив безліч разів і може зробити це швидше і якісніше. Користуйтеся послугами професіоналів і звертайтеся до досвідченим і перевіреним виконавцям. І тоді за фактом отриманого результату ви скажете: «Оформити ліцензію в Україні це просто!», «Отримати дозвіл для бізнесу легко!», «Зареєструвати підприємство і приватного підприємця нічого не варто!», «Все просто і доступно!».

А бізнес займеться бізнесом.

Використовуйте наш досвід у своїх цілях!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner