Продавець Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків

Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

+380 (50) 130-50-20
+380 (99) 037-37-35

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2023 рік"

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2023 рік"

11.12.2022 на сайті Мінекономіки оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2023 рік". 

Уряд України, відповідно до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", щорічно затверджує переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та обсяги квот. За оцінкою Мінекономіки щороку 725 суб’єктів господарювання підпадають під дію регулювання.

Метою прийняття акта є виконання міжнародних договорів, формування раціональної структури експорту та імпорту товарів згідно із правилами СОТ, забезпечення захисту національних інтересів, зокрема, упередження масовому вивезенню золота, срібла, брухту дорогоцінних металів, забезпечення енергетичної, продовольчої безпеки України, захист навколишнього природнього середовища, зокрема, озонового шару.

Проектом постанови пропонується затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2023 рік, зокрема, запроваджується:

  • ліцензування та квотування експорту солі, вугілля кам’яного, антрациту; брикетів, котунів та аналогічних видів твердого палива, одержаних з кам’яного вугілля (крім коксівного вугілля за кодом згідно з УКТЗЕД 2701 12 10 00), палива рідкого (мазуту), газу природного українського походження, срібла, золота та відходів із вмістом брухту дорогоцінних металів згідно із додатком 1 до проекту постанови;
  • ліцензування експорту, імпорту контрольованих речовин (озоноруйнівних речовин та фторованих парникових газів), товарів та обладнання, що можуть містити контрольовані речовини (озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази), згідно із додатками 2 і 3 до проекту постанови;
  • ліцензування імпорту з Республіки Північна Македонія сільськогосподарської продукції та продукції її переробки в межах тарифної квоти згідно із додатком 4 до проекту постанови.

Водночас в умовах воєнного стану в Україні переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та обсяги квот, можуть змінюватись, як захід оперативного державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Детально ознайомитись з положеннями проекту постанови та додати свій коментар можна на сайті Мінекономіки за посиланням.

 

 

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner