Продавець Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків

Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

+380 (50) 130-50-20
+380 (99) 037-37-35

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ПРОВАДИТИСЬ НА ПІДСТАВІ ДЕКЛАРАЦІЇ

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ПРОВАДИТИСЬ НА ПІДСТАВІ ДЕКЛАРАЦІЇ

07.07.2022 Урядом прийнято постанову № 778 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314», якою:
1. Доповнено перелік видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації, видами господарської діяльності у сферах:

  • медичної практики
  • виробництва і обігу лікарських засобів;
  • ринків капіталу; 
  • енергетики, тепло/водо/газопостачання, що ліцензуються НКРЕКП;
  • спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку; 
  • зони відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення; 
  • ввезення/вивезення об’єктів тваринного та рослинного світу; 
  • імпорту та експорту зразків видів дикої фауни і флори.

2. Доповнено дозвільними документами перелік документів, що дають право на провадження видів господарської діяльності у сферах: автомобільних перевезень; культивування рослин, психотропних речовин і прекурсорів; банківської діяльності, діяльності з надання фінансових послуг; криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації;
3. Скасовано вимогу для органів ліцензування, дозвільних органів та суб’єктів надання публічних (електронних публічних) послуг розміщувати на своїх офіційних сайтах переліки поданих декларацій.

Довідково:
В експлуатацію введено систему подання декларацій через Портал Дія. 
Таким чином, норма пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, відповідно до якої до введення в експлуатацію системи подання декларацій через Єдиний державний веб-портал електронних послуг суб’єкти господарювання подають декларації до Міністерства економіки, втратила актуальність.
Натомість, вступили в силу норми постанови, відповідно до яких декларація може бути подана за вибором суб’єкта господарювання незалежно від задекларованого (зареєстрованого) місцезнаходження (місця проживання), місця провадження господарської діяльності або місцезнаходження відповідного об’єкта:

  • в електронній формі - через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, зокрема засобами мобільного додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (у разі подання декларації фізичною особою - підприємцем);
  • у паперовій формі - через центр надання адміністративних послуг з подальшою передачею органам ліцензування, дозвільним органам та суб’єктам надання публічних (електронних публічних) послуг через Єдиний державний веб-портал електронних послуг. Після внесення інформації до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг декларація повертається заявнику.

Декларацію в електронній формі можна подати за лінком: https://diia.gov.ua/services/yedeklaraciya.
З питань подання декларації в електронній формі звертайтеся до Міністерства цифрової трансформації України або за лінком: https://diia.gov.ua/faq.

Джерело: Мінекономіки України

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner