Продавець Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків

Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

+380 (50) 130-50-20
+380 (99) 037-37-35

Як отримати висновок на перевезення «зелених» відходів

Як отримати висновок на перевезення «зелених» відходів

Цього тижня Міндовкілля запрацювало на повну. Понад 30% працівників вже приступили до виконання своїх обов’язків. Зокрема, вже відновлено видачу висновків на перевезення відходів Зеленого переліку.

Нагадаємо, що для перевезення через митний кордон України відходів необхідно отримати висновок Міндовкілля. 

Цей документ є підтвердженням, що відходи є безпечними, включені до Зеленого переліку і їх перевезення не суперечить Базельській конвенції.

«Цифровізація екологічних послуг - один із пріоритетів Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського. Тому Міністерство працює над оптимізацією процесу, скороченням паперового документообігу та мінімізацією корупційних ризиків. Сьогодні ведеться робота над переведенням адміністративної послуги «Видача повідомлення на транскордонне перевезення небезпечних відходів або висновку на транскордонне перевезення відходів» в електронний формат вже цієї осені», - зазначив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець.

Для отримання паперового висновку Міндовкілля щодо того, чи підпадають відходи до Зеленого переліку, які є об'єктом експорту або імпорту, під дію пунктів 6 – 33 Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2000 р. № 1120 до Міндовкілля рекомендується подавати:

- Заявку в довільній формі для отримання висновку на транскордонне перевезення; 

- Контракт на поставку відходів із додатками до нього (включаючи специфікацію), який дійсний на дату звернення та до моменту перетину кордону відходами із зазначеною кількістю вантажу (т, кг тощо), що буде постачатися протягом поточного року.  

У випадку транскордонного перевезення гуманітарної допомоги – лист донора про надання безоплатної допомоги Висновок уповноваженого органу, з інформацією щодо присвоєного коду згідно з Українським класифікатором зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД).

- Відомості про склад та походження відходів (протокол аналізу або висновок уповноваженої на те лабораторії за результатами випробувань/досліджень яким підтверджується, що відходи, які є об'єктом транскордонного перевезення, не містять матеріали, наведені у додатку 2 до Положення, в таких кількостях, що можуть виявляти небезпечні властивості, наведені у Переліку небезпечних властивостей, затвердженому наказом Міністерства екології та природних ресурсів України 16.10.2000 № 165, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.11.2000 за № 770/4991). 

 

 Для наступних відходів додатково або замість відомостей про склад та походження відходів додаються: 

Для відходів та брухту чорних та кольорових металів:

- Відомості про склад та походження відходів; 

- Протокол аналізу вибухобезпечності та радіологічної безпеки, виданий уповноваженою установою. 

Для одягу та взуття та інших текстильних виробів, що були у використанні та гуманітарної допомоги:

- Сертифікат дезінфекції, сертифікат щодо проценту зносу.

Для відходів сільськогосподарських харчових виробництв:

- Протокол акредитованої лабораторії з інформацією щодо відсутності шкідників.

Для відходів деревини:

- Протокол аналізу радіаційного дослідження та фітосанітарного контролю.

Для відходів хутра, вичиненої шкіри або композиційної шкіри: 

- Протокол аналізу про відсутність у відходах сполук шестивалентного хрому, біоцидів чи збудників інфекційних хвороб. 

Для перевезення пневматичних шин, що були у використанні: 

- Відомості про склад та походження відходів; 

- Інформація про ступінь зносу.

 

До переліку документів пропонуємо додати інформаційну довідку у довільній формі за підписом керівника підприємства із зазначенням:

-    інформації про особу, відповідальну за поводження з відходами на підприємстві;

-    місцезнаходження об’єкта поводження з відходами на території України;

-    способи поводження з відходами;

- зобов’язання отримувача відходів за будь-які несприятливі наслідки в результат неправильного поводження з відходами, які ввозяться на митну територію України (лист-зобов'язання). 

Копії усіх документів подаються керівником підприємства, завірені належним чином (відповідно до вимог Національного стандарту України, затвердженого Державним комітетом з питань технічного регулювання та споживчої політики №55 від 07.04.2003 «ДСТУ 4163-2003». «Вимоги до оформлювання документів»).

 

Джерело: https://menr.gov.ua/news/35690.html

 

Нагадуємо, що експерти команди "Адмін-Експерт"  в найкоротші терміни отримають для вас необхідний висновок Міндовкілля на транскордонне перевезення для безперешкодного проходження екологічного контролю та митного оформлення. Докладніше: https://adminexpert.com.ua/p17979416-otrimannya-visnovku-minekoenergo.html

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner