Продавець Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків

Адмін-Експерт - сервіс отримання ліцензій та дозволів в Україні

+380 (50) 130-50-20
+380 (99) 037-37-35

Відтепер зареєструвати земельну ділянку та відстежити процес реєстрації можна онлайн

Відтепер зареєструвати земельну ділянку та відстежити процес реєстрації можна онлайн

Згідно з внесеними змінами, фізичні та юридичні особи, які хочуть зареєструвати земельну ділянку, можуть подати відповідну заяву і всю необхідну документацію через розробника такої документації, тобто сертифікованого інженера-землевпорядника. Так, документи подаються у електронною формі з використанням особистого електронного цифрового підпису.

Також можна отримувати викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру в режимі онлайн з наступним друком на своєму комп'ютерній комп'ютері для використання при підготовці землевпорядної документації. Отримати викопіювання може будь-яка фізична або юридична особа, провівши ідентифікацію з використанням ЕЦП. Раніше таке право мав тільки обмежений перелік осіб.

Крім цього, спрощується процедура державної реєстрації земельної ділянки з урахуванням принципу екстериторіальності при наданні послуг, усуваються причини, що зумовлюють необхідність неодноразових звернень фізичних та юридичних осіб з заявами і документами через центри надання адміністративних послуг до державним кадастровим реєстраторам (у разі виявлення помилок, необхідності внесення визначених уточнень), і, як наслідок, зменшуються зайві витрати матеріальних ресурсів.

Постановою деталізовані підстави для відмови у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру:

- якщо підставою для відмови є невідповідність поданих документів вимогам законодавства, реєстратор у рішенні про відмову вказує такі відомості з посиланням на нормативно-правовий акт і його положення, з якими виявлено невідповідність;
- у разі, якщо підставою для відмови є нерозбірливий текст, закреслені слова, помилки і т. п., реєстратор у своєму рішенні про відмову вказує назву документа і його частина, в якій написано нерозбірливий текст або виявлені помилки;
- якщо заявник подав документи в неповному обсязі, то реєстратор зазначає назви документів, яких не вистачає.

Крім того, з метою недопущення порушень при державній реєстрації земельних ділянок постановою Уряду вводитися онлайн моніторинг розгляду всіх видів заяв, які обробляються в Державному земельному кадастрі. Сервіси відкритого моніторингу надають заявнику можливість контролювати стан готовності необхідних документів і отримувати актуальну інформацію про можливості їх отримання у відповідному Центрі надання адміністративних послуг.

Інформація про стан і результат розгляду шкірного окремого звернення буде оновлюватися на офіційному сайті Госгеокадастра не рідше одного разу на добу із зазначенням дати і часу останнього оновлення.

Джерело: сайт loyer.com.ua

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner